Veysel ERAN
Grup Direktörü

Merhabalar,

Yönetim Kurulu Başkanımız  Sayın Dr. Mehmet Söyler’in ifadesiyle ; kendisinin ve birkaç doktor arkadaşının, 2004 yılında, İzmir’in kalbinde kurdukları bir merkezde, küçük bir ekip ile uzmanlık konuları olan olan göz hastalıkları dalında hizmet vermeye başlamaları ile filizlenen Batı Göz Sağlık Grubu’nun , tüm ekip üyelerinin değerli katkıları ile  takdire şayan büyüme sürecinin geldiği nokta gerek grup üyelerimizin gerek sağlık camiasının gerekse kamuoyunun malumudur.

 

Empati  ve etkin iletişim temelinde, kalitenin bütünselliği prensibini her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Hasta - doktor ilişkisindeki temel düşüncemiz de bu anlayışa dayanıyor. Teknolojiyi takip eden ve bunun önemini bilen bir sağlık grubu olarak,  teknolojiyi de hekim kadrosuyla birleştirebilme avantajına sahip olmak bizi farklılaştıran önemli unsurlardan birisi.

 

 Batıgöz Sağlık Grubu’nun yurtiçinde gösterdiği başarı ve yüksek hizmet standartları, yurtdışı hastaları tarafından da tercih edilen bir sağlık kurumu olmasını sağlıyor. Durum böyle olunca hedefimiz de dünya genelinde göz tedavisi alanında güvenilen ve bilinen bir sağlık grubu olmak. Sağlığınızı teslim ettiğiniz yere güven duyabilmek çok önemli. Biz öncelikle bu güveni sağlamaya çalışıyoruz. Bizlere gelip tedavisinden mutlu olan kişiler çevrelerine de bizi öneriyorlar. Dünyada artık bilgiye ulaşım çok kolay ve kişi sizin hakkınızda her bilgiye hızla sahip olup başkalarıyla da paylaşabiliyor. Özet olarak amacımız, sunduğumuz güven ve yüksek hizmet standartlarını sürdürülebilir kılıp, başta   hastalarımız olmak üzere tüm kamuoyunun da gıpta ile bakacağı bir sağlık grubu olmak.

 

 

Saygılarımla,
M. Veysel ERAN
Grup Direktörü
 
 

Hemen Randevu Alın

Detaylı Tıbbi Teşhis ve Tedavi Yöntemleri İçin...