Göz Dışı Branşlarımız

Tanısal Radyoloji
Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi, sağlık hizmeti sunduğu branşlarla ilgili tanı ve tedavi sürecinde kullanılan görüntüleme işlemlerini kendi bünyesinde bulunan Radyoloji ünitesinde gerçekleştirmektedir. Radyoloji ünitesinin olanakları hastalıkların tespitinde daha hızlı ve doğru sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Alınan sonuçlarla birlikte hasta
Acil Servis
Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi’mizde bulunan Acil Servis polikliniğimizde acil bakım gerektiren hastalara hizmet verilmektedir. Akut gelişen hastalık ya da yaralanmalar için acil servisimize başvuran hastalarımıza alanında uzman medikal kadromuz ve deneyimli sağlık personelimiz derhal müdahale gerçekleştirmektedir.
Ağız ve Diş Sağlığı
Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezimizde bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde uzman hekim ve tecrübeli sağlık personelimiz yüksek standartlarda sağlık hizmetini hastalarımıza sunmaktadır.  Modern teknoloji ile deneyimin buluştuğu kliniğimizde Gömülü yirmi yaş dişlerinin ameliyatları, kök ucu rezeksiyonları, çene kırıkları, kist ve tümör ope
Beslenme
Beslenme, beden sağlığımızı etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Doğru beslenme alışkanlıkları vücudumuzu hastalıklardan koruyup uzaklaştırdığı gibi yanlış beslenme ise birçok hastalığa sebebiyet verebilir. Aşırı ve dengesiz gıda tüketimi, sağlıksız beslenmenin ve beslenme düzensizliğinin yol açtığı günümüz hastalıklarının en yaygın olanı ise o
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümü 0-16 yaş aralığındaki çocuk ve genç hastalara tetkik, tedavi ve koruyucu sağlık hizmetlerini uzman kadro ve teknolojik olanaklar eşliğinde sunmaktadır.
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Cerrahi Tıp Merkezimizdeki Dâhiliye (İç Hastalıkları) Polikliniği üst düzey teknoloji ve uzman hekim kadrosuyla erişkin hasta grubunun cerrahi dışı tüm şikâyetleri hakkında teşhis, tedavi ve takip hizmeti vermektedir.
Dermatoloji
Dermatoloji Bilimi deri, saç, tırnak, ağız mukozası ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenir. Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi Dermatoloji polikliniği, hastalarımıza tüm deri hastalıklarının tanı ve tedavisine yönelik sağlık hizmetini konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile sunmaktadır.
Gastroenteroloji Bölümü
Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi Gastroenteroloji Polikliniğimiz uzman kadrosu ile sindirim sistemi rahatsızlıkları konusunda hastalarına yüksek memnuniyet oranıyla hizmet vermektedir. 
Genel Cerrahi uzmanı
Genel Cerrahi Polikliniğimiz, Cerrahi Tıp Merkezimize gelen hastalarımıza üst düzey sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastalarımızın beden sağlığının önemli bölümünü ilgi alanında bulunduran birimimizde Mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, pankreas, apandisit, hemoroit, fistül, guatr, kistler, varis vb. rahatsızlıklar konusunda tanı ve tedavi süreçle
Göğüs Hastalıkları
Solunum sistemini etkileyen herhangi bir hastalık akciğerlerin işlevine zarar vererek, hırıltılı solunum, horlama, öksürük, balgam, ağızdan öksürükle kan gelmesi, göğüs ve yan ağrısı, sırt ve omuz ağrısı, kilo kaybı, halsizlik, iştahsızlık, ateş gibi şikâyetlere sebep olabilir.