Haberler

Koronavirüs ile Mücadelede ‘’SAĞLIK YANI BAŞINIZDA’’ Sosyal Sorumluluk Projesi

Koronavirüs ile Mücadelede ‘’SAĞLIK YANI BAŞINIZDA’’ Sosyal Sorumluluk Projesi


Batıgöz Sağlık Grubu’nun, Koronavirüs’e karşı başlattığı ‘’Sağlık Yanı Başınızda’’ sosyal sorumluluk projesi İzmir ve Manisa il genelinde hız kesmeden devam ediyor. Proje Koronavirüs’e karşı vatandaşları hem bilgilendiriyor hem de virüsten korumaya yönelik kenttlerin en yoğun merkezlerinde ücretsiz dağıtılan dezenfektanlı mendiller ile koruma sağlıyor.

‘’Sağlık Yanı Başınızda’’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında İzmir ve Manisa il genelinde başlatılan ücretsiz dezenfektan mendil dağıtım çalışmaları ekipler tarafından gerçekleştirilmeye devam ediyor. Çalışmalarda ilk etapta 100.000 kadar dezenfektan içerikli mendilin dağıtımı yapıldı. Konuyla ilgili konuşan Batıgöz Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Mehmet SÖYLER, ‘’ Koronavirüs ile mücadelede gelinen süreç umut verici. Özellikle normalleşme yolunda atılan adımlarla birlikte dezenfektan kullanımının çok daha artacağını öngörerek, dezenfektan ihtiyacı olan, özellikle toplu ulaşım kullanan vatandaşların ‘’Sağlık Yanı Başınızda’’ sosyal sorumluluk projemiz ile yanında olmayı hedefledik. Vatandaşların virüsten korunurken kullandığı dezenfektanları yanlarında bulundurması, gerekli durumlarda kullanması için farklı olarak proje kapsamında dezenfektanlı mendiller hediye ediyoruz. Bu çalışmalarımız komşu illerde de devam edecek. Dünyayı saran bu salgının ülkemizde sona ermesi en büyük temennimiz.’’ şeklinde konuştu.
Koronavirüs bilgilendirmesi ve Dezenfektan içerikli mendil dağıtımına ilgi gösteren vatandaşlar, çalışmalardan dolayı ekiplere teşekkürlerini iletti.