Hakkımızda

Yurt içi ve yurt dışındaki merkezlerinde uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekipleri ile hasta odaklı hizmet sunmayı kendine ilke edinen Batıgöz Sağlık Grubu, alanında markalaşmış, ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan İzmir merkezli bir sağlık kuruluşudur.

Türkiye’de İzmir, İstanbul ve Manisa’da hizmet veren Batıgöz; Romanya, Irak, Ukrayna ve Hollanda’daki merkezlerinde sunduğu kaliteli hizmet anlayışıyla uluslararası alanda da başarısını kanıtlamıştır.

Kurulduğu 2004 tarihinden bu yana yurt içi ve yurt dışında açtığı şubeleriyle büyümeye devam eden Batıgöz, uluslararası kalite standartlarındaki ameliyathaneleri, muayene ve tetkik odaları, gelişmiş teknoloji ve hasta odaklı yaklaşımı ile farkını ortaya koymuş ve alanında tercih edilen kurum haline gelmiştir.

Batıgöz Sağlık Grubu, İstanbul Altunizade’de hizmete açtığı merkezi ile yurt içi yatırımlarına devam etmiştir. Batıgöz Altunizade, 3 bin 500 metrekare alanda 3 ameliyathane 9 muayene odası, Excimer laser odası, tetkik odaları, 6 adet özel hasta odasını kapsamaktadır. Geniş bir tanı ve tedavi alanına sahip olan Batıgöz, yurt içi ve yurt dışında gerçekleşen çalışmalarında, deneyimli hekim kadrosu ve sağlık tecrübesi ile hastalarına daha iyi bir hizmet vermeyi görev olarak görmektedir.

Ege’nin incisi İzmir şehrinde doğan ve 2004 yılından bu yana göz sağlığında en yüksek kalitede hizmet anlayışıyla büyümeye devam eden Batıgöz Sağlık Grubu; yeni nesil teknoloji cihazları, uzman hekim ve deneyimli personel kadrosuyla Haziran 2016’da açılışını gerçekleştirdiği Manisa Şubesinde Manisa halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

Göz hastalıklarının teşhis ve tedavisi alanında gösterdiği başarıyı kendine dayanak alan Batıgöz, 2017 yılı sonlarında Göz hastalıkları dâhil 18 farklı branşı bünyesinde toplayan Balçova Cerrahi Tıp Merkezi’ni hayata geçirmiştir.

Batıgöz Sağlık Grubu, tıp dünyasındaki yeni tedavi yöntemleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bünyesindeki tüm merkezlere hızla adapte etmektedir. İleri teknoloji tanı ve tedavi cihazlarıyla sağlık hizmeti sunan Batıgöz, uzman doktorları ve deneyimli sağlık personeli ile her zaman hasta memnuniyetini esas almaktadır. Batıgöz’ün tüm merkezlerinde hastaların muayene oldukları ilk andan, taburcu olacakları zamana kadar en konforlu hizmeti almaları için her şey düşünülmüştür.

İlk yurt dışı yatırımını 2010 yılında Romanya Bükreş’te gerçekleştiren Batıgöz, sonraki yıllarda Irak, Ukrayna ve Hollanda’da kurduğu merkezlerle yurt dışındaki yatırımlarını sürdürmüştür. Hem ulusal hem de uluslararası yatırımlarına devam eden Batıgöz Salık Grubu, tıbbın diğer alanlarında da üstün kalitedeki sağlık hizmeti ile markalaşarak büyüme amacı taşımaktadır.

Batıgöz Sağlık Grubu uluslararası hastalara da kalite odaklı profesyonel sağlık hizmeti sunmaktadır. Kurulduğu dönemlerden itibaren, yabancı hastaların tercihi olmaya başlayan Batıgöz, Türkiye ve Romanya’daki şubeleri ile sağlık turizmi alanında en fazla hastaya hizmet veren sağlık kuruluşları arasına girmiştir.

Batıgöz Sağlık Grubu, 2004 yılında çıktığı uluslararası kalitede sağlık hizmeti sunma yolculuğunda uzman hekim ve profesyonel ekibi ile yurtiçinde 5 ve yurtdışında yine 5 merkezi ile her gün binlerce kişiye hizmet vermeye devam etmektedir.