Kurumsal

Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Değerli hastalarımız, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız,
Batıgöz Sağlık Grubu olarak, 2004 yılında çıktığımız yolda " hizmette kalite ve güven” anlayışımız bize tercih edilen ve önerilen bir marka olma başarısını getirdi. Elde ettiğimiz başarılar, sadece açtığımız şubelerimiz değil; 14 yıldır istikrarla temsil ettiğimiz değerler ile etik iş ilkelerine ve ekip olmanın önemine olan inancımızdır.
Güçlü ve alanında uzman ekibimiz ile en son teknoloji ve tedavi yöntemlerini kullanarak vermiş olduğumuz hizmetlerimiz, bizlere rakiplerimizden ayırt edilen ve saygı duyulan bir kurum olma mutluluğunu yaşattı. Yurtdışında yaygınlaştırdığımız şubelerimiz ile de uluslararası bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Amacımız hasta memnuniyetini en üst seviyelere çıkararak, güvenilir ve kaliteli hizmetlerimiz ile sürdürülebilir büyüme hedeflerimiz paralelinde çalışmalarımıza devam etmektir.
Batıgöz Sağlık Grubu olarak, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yaşanan gelişim ve dönüşüm süreçlerinde; iletişim kalitesini artıran, risklerin daha efektif yönetilmesini sağlayan, markalaşma nezdinde güven ve saygınlık kazandıran kurumsal yönetim dinamiklerine büyük değer vermekteyiz. Şartlar ne olursa olsun, çözüm odaklı yaklaşımımızdan vazgeçmiyor, hizmetlerimiz kadar stratejik yeterliliğimizi de en üst seviyede tutmaya gayret ediyoruz.
Çıktığımız bu yolda, bize güç verdiğiniz, başarılarımızı sürdürülebilir kıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor esenlikler diliyorum.
 
Batıgöz Sağlık Grubu
Yönetim Kurulu Başkanı
Op. Dr. Mehmet SÖYLER
 
Düzenleme Tarihi: 13.06.2019