Kurumsal

Merhabalar, Ben ve birkaç doktor arkadaşım, 2004 yılında, İzmir’in kalbinde kurduğumuz bir merkezde, küçük bir ekip ile uzmanlık konumuz olan göz hastalıkları dalında hizmet vermeye başladık. Bugün yaklaşık 250 kişilik kadromuz ile sadece İzmir’de 1 hastane ve 3 dal merkezi ile göz hastalıklarına çare olmaya devam etmekteyiz.
Yurt içi ve yurt dışındaki merkezlerinde uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekipleri ile hasta odaklı hizmet sunmayı kendine ilke edinen Batıgöz Sağlık Grubu, alanında markalaşmış, ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan İzmir merkezli bir sağlık kuruluşudur.
Uluslararası standartlarda hizmet ve kalite anlayışından yola çıkarak, uzman kadromuz ve kullandığımız son teknolojiler eşliğinde her hastamıza en iyi bakımı sağlamayı ve böylece sağlık ve esenliğe katkıda bulunmayı görev edinerek gelişimimizi sürekli kılmak.
Batıgöz Sağlık Grubu gerek akademik gerekse idari kadrosuyla ülke çapında ve yakın coğrafyada hastalarına hizmet vermek ve bu hizmete ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla yoğun bir çalışma içindedir.
Tanı ve tedavi aşamalarında bilimsel anlayış ve etik değerlere saygı esas tutularak, hastalarımızın sağlıklarına en kısa zamanda kavuşmaları içintedavilerinin devamlılığı ve etkinliğini sağlamak...
Sağlık sektöründeki öncü konumunu kapasitesini artırarak sürdüren, çalışana değer veren, değişime açık, alanında öncü, kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan ka
Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme
Batıgöz Sağlık Grubu, açıldığı günden bu yana, dünya standartlarında kaliteli ve güvenilir teknoloji, tamamı uzman hekimlerden oluşan medikal kadrosu ve hastalarından aldığı tam güven ile sağlıkta marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.